2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012

 

Úrhida | Gödöllő | Siófok | Békéscsaba | Jakabszállás | Érsekújvár | Gyúró | WRFC 2010. Dubnica

 

XIX. Rally repülő nemzeti Bajnokság

és

MAGYAR RALLY KUPA

 

Békéscsaba

 

2010. Augusztus 27.-29.

 

 

Eredménylista, 2010. Augusztus 27.

 

Round

 

Team

Club

Time Test

Observ.

Landing

Other

Total

1.

 

Nemes Sándor - Benedek János Malév RK 12 0 0 0 12

2.

 

Franczer Attila - Tóvári Edit Kék Ég RSE 42 0 10 0 52
3.   Pák András Dr - Nagy Gyula Brotto-Marine SE 18 0 40 0 58

4.

 

Mayer Béla - Havlin Péter GYAK 8 0 60 0 68

5.

 

Robert Sosovicka - Stefan Genszky Aeroclub Dubnica 94 100 0 0 194

6.

 

Kocsi H. Krisztián - Bende Zoltán GYAK 206 110 30 0 346

7.

 

Lechowski Dariusz - Kliza Kamil Krakow 442 30 60 0 532

8.

 

Hegedűs Olivér - Vincze Péter SZRE 574 0 30 0 604

9.

 

Sysio Jaroslaw - Skalik Marcin Krakow 616 20 0 0 636

10.

 

Strahl István - Noth Péter Vaclove RT 542 160 30 0 732

11.

 

Deák Zoltán - Muráti Judit Opitz - Malév 488 230 20 0 738

12.

 

Zamecsnik Péter Dr - Zorkóczy Krisztián Kék Ég RSE 830 180 10 0 1020
13.   Földi Zoltán - Molnár Mihály Alföldi RK 1104 230 40 0 1374
14.   Stark Gáspár - Biliczky István Kék Ég RSE 1344 60 40 0 1444
15.   Hauser Gábor - Hamvay Gyula Kék Ég RSE - Cirrus 1276 200 60 0 1536
16.   Bary László - Hennel Sándor Kék Ég RSE 1024 440 20 100 1584
17.   Szabó Ádám - Horti Orsolya Kék Ég RSE 1540 360 60 100 2060
18.   Gőgh József - Krátky Márk Szeged 1548 660 30 0 2238

 

Etalon térkép

 

 

Eredménylista, 2010. Augusztus 28.

 

Round

 

Team

Club

Time Test

Observ.

Landing

Other

Total

1.

 

Mayer Béla - Havlin Péter GYAK 24 0 10 0 34

2.

 

Kocsi H. Krisztián - Bende Zoltán GYAK 32 0 10 0 42
3.   Pák András Dr - Nagy Gyula Brotto-Marine SE 4 40 10 0 54

4.

 

Nemes Sándor - Benedek János Malév RK 34 40 10 0 84

5.

 

Lechowski Dariusz - Kliza Kamil Krakow 110 80 20 0 210

6.

 

Robert Sosovicka - Stefan Genszky Aeroclub Dubnica 180 30 10 0 220

7.

 

Földi Zoltán - Molnár Mihály Alföldi RK 228 40 30 0 298

8.

 

Hegedűs Olivér - Vincze Péter SZRE 278 40 20 0 338

9.

 

Sysio Jaroslaw - Skalik Marcin Krakow 384 60 10 0 454

10.

 

Deák Zoltán - Muráti Judit Opitz - Malév 446 180 10 0 636

11.

 

Stark Gáspár - Biliczky István Kék Ég RSE 520 120 10 0 650

12.

 

Franczer Attila - Tóvári Edit Kék Ég RSE 0 10 10 700 720
13.   Hauser Gábor - Hamvay Gyula Kék Ég RSE - Cirrus 442 220 60 0 722
14.   Gőgh József - Krátky Márk Szeged 404 300 20 0 724
15.   Zamecsnik Péter Dr - Zorkóczy Krisztián Kék Ég RSE 644 160 60 0 864
16.   Szabó Ádám - Horti Orsolya Kék Ég RSE 560 320 10 0 890
17.   Strahl István - Noth Péter Vaclove RT 206 830 260 1000 2296

 

Etalon térkép

 

 

NB. és Rally kupa 4. futam eredménylista, 2010. Augusztus 29.

 

Round

 

Team

Club

Time Test

Observ.

Landing

Other

Total

1.

 

Nemes Sándor - Benedek János Malév RK 4 0 10 0 14

2.

 

Pák András Dr - Nagy Gyula Brotto-Marine SE 2 0 20 0 22
3.   Mayer Béla - Havlin Péter GYAK 10 20 0 0 30

4.

 

Sysio Jaroslaw - Skalik Marcin Krakow 28 40 0 0 68

5.

 

Franczer Attila - Tóvári Edit Kék Ég RSE 12 60 10 0 82

6.

 

Robert Sosovicka - Stefan Genszky Aeroclub Dubnica 16 60 30 0 106

7.

 

Lechowski Dariusz - Kliza Kamil Krakow 48 50 10 0 108

8.

 

Deák Zoltán - Muráti Judit Opitz - Malév 52 60 30 0 142

9.

 

Földi Zoltán - Molnár Mihály Alföldi RK 180 20 0 0 200

10.

 

Zamecsnik Péter Dr - Zorkóczy Krisztián Kék Ég RSE 220 40 60 0 320

11.

 

Kocsi H. Krisztián - Bende Zoltán GYAK 210 120 20 0 350

12.

 

Hegedűs Olivér - Vincze Péter SZRE 268 20 120 0 408
13.   Stark Gáspár - Biliczky István Kék Ég RSE 324 110 20 0 454
14.   Strahl István - Noth Péter Vaclove RT 398 80 30 0 508
15.   Hauser Gábor - Hamvay Gyula Kék Ég RSE - Cirrus 388 140 10 0 538
16.   Gőgh József - Krátky Márk Szeged 316 200 80 0 596
17.   Szabó Ádám - Horti Orsolya Kék Ég RSE 494 170 80 0 744
18.   Németh Gergely - Kardos Ildikó Vaclove RT 1157 290 10 0 1457

 

Etalon térkép

 

 

XIX. Rally repülő nemzeti Bajnokság, Nemzetközi összesített eredménylista

 

Round

 

Team

Club

Task 1

Task 2

Task 3

Total

1.

 

Nemes Sándor - Benedek János Malév RK

12

84

14

110

2.

 

Mayer Béla - Havlin Péter GYAK

68

34

30

132

3.   Pák András Dr - Nagy Gyula Brotto-Marine SE

58

54

22

134

4.

 

Robert Sosovicka - Stefan Genszky Aeroclub Dubnica 194 220 106 520
5.   Kocsi H. Krisztián - Bende Zoltán GYAK

346

42

350

738

6.

 

Lechowski Dariusz - Kliza Kamil Krakow 532 210 108 850

7.

  Franczer Attila - Tóvári Edit Kék Ég RSE

52

720

82

854

8.

 

Hegedűs Olivér - Vincze Péter SZRE

604

338

408

1350

9.

 

Deák Zoltán - Muráti Judit Opitz - Malév

738

636

142

1516

10.

 

Sysio Jaroslaw - Skalik Marcin Krakow 636 454 68 1158

11.

  Földi Zoltán - Molnár Mihály Alföldi RK

1374

298

200

1872

12.

 

Zamecsnik Péter Dr - Zorkóczy Krisztián Kék Ég RSE

1020

864

320

2204

13.

 

Stark Gáspár - Biliczky István Kék Ég RSE

1444

650

454

2548

14.

 

Hauser Gábor - Hamvay Gyula Kék Ég RSE - Cirrus

1536

722

538

2796

15.

 

Strahl István - Noth Péter Vaclove RT

732

2296

508

3536

16.   Gőgh József - Krátky Márk Szeged

2238

724

596

3558

17.   Szabó Ádám - Horti Orsolya Kék Ég RSE

2060

890

744

3694

 

 

XIX. Rally repülő nemzeti Bajnokság, Nemzeti összesített eredménylista

 

Round

 

Team

Club

Task 1

Task 2

Task 3

Total

1.

 

Nemes Sándor - Benedek János Malév RK

12

84

14

110

2.

 

Mayer Béla - Havlin Péter GYAK

68

34

30

132

3.   Pák András Dr - Nagy Gyula Brotto-Marine SE

58

54

22

134

4.

 

Kocsi H. Krisztián - Bende Zoltán GYAK

346

42

350

738

5.

 

Franczer Attila - Tóvári Edit Kék Ég RSE

52

720

82

854

6.

 

Hegedűs Olivér - Vincze Péter SZRE

604

338

408

1350

7.

 

Deák Zoltán - Muráti Judit Opitz - Malév

738

636

142

1516

8.

 

Földi Zoltán - Molnár Mihály Alföldi RK

1374

298

200

1872

9.

 

Zamecsnik Péter Dr - Zorkóczy Krisztián Kék Ég RSE

1020

864

320

2204

10.

 

Stark Gáspár - Biliczky István Kék Ég RSE

1444

650

454

2548

11.

 

Hauser Gábor - Hamvay Gyula Kék Ég RSE - Cirrus

1536

722

538

2796

12.

 

Strahl István - Noth Péter Vaclove RT

732

2296

508

3536

13.   Gőgh József - Krátky Márk Szeged

2238

724

596

3558

14.   Szabó Ádám - Horti Orsolya Kék Ég RSE

2060

890

744

3694